biz-kimiz

50 yıldan fazla deneyim ve işin ilk ustalarının yanında el işçiliğini öğrenmek bizleri bu yolda bir sıfır önde başlatmıştır. Daha sonra oluk makinelerinin çıkması ile el işçiliği zanaatının ölmesine bizim gibi ustaların nadir bulunmasına sebep olmuştur.

Bizler el işçiliği çinko ve bakır oluğun yanısıra makinede çekilmiş sac oluk hizmetinide vermekteyiz. Oluk makinemiz ile kapınıza kadar gelip oluğu olması gereken uzunlukta kestikten sonra profesyonel ekibimiz ile kurulumunu yapmaktayız. Sac ürünlerimiz hem işçilik garantili hemde 15-20 yıl fabrika tarafından malzeme garantilidir.

İşin ehli çinko ve bakır ustalarımız sizlere en iyi hizmeti vermek için profesyonel inceleme ekibi ile şantiyeye gelip mimariyi inceledikten sonra en doğru kararı sizlerinde tercihleriniz doğrultusunda tarafınıza sunumlarını yapmaktadırlar.  Çinko yağmursuyu indirme sisteminde işçilik garantisinin yanısıra malzeme ömrü en az 50 yıldır.

Bakır yağmursuyu indirme sistemlerinde ise klasik sistem talebi doğrultusunda el işçiliği, modern sistem talebinde ise makinede çekilip teslim edilmektedir. Malzeme ömrü ise ömürlüktür. En çok tercih edilen oluk turu bakır oluk olup ömürlük yapılarda en sık kullanılan sistemdir.